Szkoła Podstawowa nr 62

Zespół Szkół i Placówek nr 1
w Bydgoszczy
ul. Stawowa 53, 85-323 Bydgoszcz, tel. 52-373-25-15, faks: 52-348-68-68



Młodzieżowy Dom Kultury nr 3

Sukcesy mat – inf ….

  17 maja 2021, 14:30  

Uczennice klasy 4:
– Wiktoria Stramel 4b
– Karolina Malińska 4c
uzyskały wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno-Informatycznym „Mat-Bit 2021” dla uczniów klasa 4 szkół podstawowych.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!!

 


Harmonogram dzwonków od 17.05.2021r. – ………

  14 maja 2021, 13:41  

  1. 07:30 – 08:15
  2. 08:20 – 09:05
  3. 09:15 – 10.00
  4. 10:10 – 10:55
  5. 11:05 – 11:50 – przerwa obiadowa
  6. 12:10 – 12:55 – przerwa obiadowa
  7. 13:15 – 14:00 – przerwa obiadowa
  8. 14:20 – 15:05
  9. 15:10 – 15:55

Opłaty za obiady – nauka hybrydowa

  14 maja 2021, 13:39  

Klasy 7 – 8 = 14,00 zł

Klasy 4 – 6 = 17,50 zł


UWAGA UWAGA – TELEGRAM Z PARKU JURAJSKIEGO …

  6 maja 2021, 12:42  

UWAGA!!    UWAGA!!

TELEGRAM Z PARKU JURAJSKIEGO!  

Wyniki konkursu pt. ”W KRAINIE DINOZAURÓW”! 

W konkursie wzięły udział 65 osób  z klas 0 –  III.

BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!

Jury nagrodziło 44 prace.

LISTA UCZESTNIKÓW, KTÓRYCH PRACE ZOSTAŁY NAGRODZONE:

(kolejność nazwisk na listach jest przypadkowa)

ODDZIAŁ  „0”

I miejsce:

  1. Julia Mrozowicz

KLASY I

I miejsce:

  1. Dominik Kolanowski
  2. Hanna Stawicka
  3. Igor Szreder
  4. Julek Barczyński
  5. Lena Krakowska

II miejsce:

  1. Karol Stachurski
  2. Kuba Frankowski
  3. Magda Rutz
  4. Agata Rutz

III miejsce:

  1. Agatka Suchomska
  2. Maja Jeleniewska
  3. Ania Czwarno
  4. Zuzia Wojciechowska
  5. Milena Cholewczyńska – Wiśniewska
  6. Szymon Małek
  7. Małgosia Kucińska
  8. Daniel Głowacki

KLASY II

I miejsce:

  1. Darja Mikhayevich
  2. Agata KwaSnik

II miejsce:

  1. Julia Czerwińska

III miejsce:

  1. Leon Pilarczyk
  2. Antosia Gebler
  3. Marta Karwasz

KLASY III

I miejsce:

  1. Natalia Szczepaniak
  2. Iwan Mikhayevich
  3. Martyna żołądek
  4. Julian Małek

II miejsce:

  1. Jagoda Kryger
  2. Mateusz Adamczyk
  3. Filip Jarocki
  4. Artur Jochemczak
  5. Milena Urban
  6. Wiktor Mrozowicz
  7. Filip Szmańkowski
  8. Amelia Zych
  9. Hubert Krawczyk

III miejsce:

  1. Bartek Szczepaniak
  2. Julia Witek
  3. Julian Małek
  4. Oliwia Weigt
  5. Amelia Żebrowska
  6. Maja Imiałek
  7. Nataniel Józefowicz

POZOSTALI UCZESTNICY KONKURSU

  1. Wojtek Radtke
  2. Kuba Frankowski
  3. Damian Rożniecki
  4. Marcel Lemanowicz
  5. Nina Jochemczak
  6. Nadia Józefowicz
  7. Artur Jochemczak
  8. Weronika Wyrzykowska
  9. Darek Kajdasz
  10. Antek Radtke
  11. Szymon Małek
  12. Damian Frąckowiak
  13. Nikodem Józefowicz
  14. Nikodem Schalau
  15. Oliwier Schalau
  16. Alan Kościelniak
  17. Michalina Szatkowska
  18. Marcel Lemanowicz
  19. Jagoda Bethke
  20. Kacper Bielefel
  21. Adrian Jakubczak

Dwie prace z tej grupy nie są podpisane.  Osoby, które nie znalazły się na liście, a brały udział w konkursie, proszone są o zgłoszenie się do świetlicy. J

Piękną pracę dostarczył Tomek Zgliński z oddziału „0”. Niestety, praca nie mogła wziąć udziału w konkursie, ponieważ zgodnie z regulaminem, brały w niej udział tylko prace wykonane techniką płaską.

Tomek może jednak liczyć na „małą niespodziankę” J

Nagrody  prosimy odbierać w świetlicy szkolnej. Uczniowie, których prace nie zostały nagrodzone, proszone są również o zgłoszenie się do świetlicy szkolnej J

 

Wychowawcy świetlicy szkolnej

    

   

  

 


Harmonogram dzwonków do 14.05.2021r.

  6 maja 2021, 08:42  

Harmonogram dzwonków

18.01.2021r. – 14.05.2021r.

  1. 07:30 – 08:15
  2. 08:20 – 09:05
  3. 09:15 – 10:00
  4. 10:10 – 10:55
  5. 11:05 – 11:50
  6. 12:00 – 12:45
  7. 12:55 – 13:40
  8. 13:50 – 14:35
  9. 14:40 – 15:25

Konkurs z okazji Dnia Ziemi

  5 maja 2021, 08:16  

Jak co roku, firma DSM Nutritional Products z siedzibą w Mszczonowie organizuje konkurs z okazji Dnia Ziemi, o tematyce ekologicznej.

 

Hasło tegorocznej edycji: Przywróć naszą Ziemię 

W 2021 roku postawiliśmy na Plogging – połączenie biegania (aktywności fizycznej) ze zbieraniem śmieci.

Co prawda, pogoda obecnie nie rozpieszcza, ale zwykle po majówce przychodzą korzystniejsze warunki do ploggingu… ��

 

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie i jednocześnie przyczynić się do poprawy jakości życia na Ziemi? ����

zaplanować bieganie/spacer lub inną aktywność na świeżym powietrzu,

zebrać śmieci do worka,

zrobić foto/wideo podczas wykonywania zadania,

wysłać do nas zgłoszenie ([email protected]) z krótkim opisem.

 

Konkurs trwa do 23 maja 2021. Wyniki zostaną ogłoszone do 1 czerwca br.

Oczywiście, dla zwycięzców i wyróżnionych czekają atrakcyjne nagrody.

Udział może wziąć każdy, bez względu na wiek, płeć czy miejsce zamieszkania ��

 

Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w konkursie i bardzo proszę o pomoc w rozpromowaniu wydarzenia.

W załączeniu przesyłam plakat i regulamin konkursu.

 

Więcej informacji można znaleźć na naszym facebook’u: https://www.facebook.com/DSMNutritionalProducts

#DSMDzieńZiemi

REGULAMIN KONKURSU 2021

 


Kangur Matematyczny 2021′ – wyniki

  4 maja 2021, 08:18  

Kangur Matematyczny 2021