Szkoła Podstawowa nr 62

Zespół Szkół i Placówek nr 1
w Bydgoszczy
ul. Stawowa 53, 85-323 Bydgoszcz, tel. 52-373-25-15, faks: 52-348-68-68



Młodzieżowy Dom Kultury nr 3

Kadra Pedagogiczna


Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:

  • mgr Barbara Juraszewska
  • mgr Małgorzata Sasin
  • mgr Patrycja Walentow
  • mgr Izabela Faleńczyk
  • mgr Beata Deręgowska
  • mgr Ewelina Le Hai
  • mgr Lucyna Libera
  • mgr Grażyna Armknecht
  • mgr Ewa Marek

Nauczyciele świetlicy:

  • mgr Iwona Planutis
  • mgr Ewa Szymczak – Jurkowska
  • mgr Agnieszka Chojnacka
  • mgr Maria Dobaczewska
  • mgr Beata Ozorowska

Nauczyciele języka polskiego:

  • mgr Lucyna Mąkol
  • mgr Mirosława Swiniarska
  • mgr Magdalena Mikołajczak
  • mgr Alicja Pułról
  • mgr Agnieszka Mąka
  • mgr Agnieszka Piasecka

Nauczyciele języka angielskiego:

  • mgr Katarzyna Grabowska
  • mgr Ilona Nawrocka
  • mgr Krzysztof Barański
  • mgr Alina Lorek – Nowak
  • mgr Aleksandra Żelazna

Nauczyciel języka niemieckiego:

  • mgr Dorota Jaśniak

Nauczyciele historii i WOS:

  • mgr Joanna Pieczka

Nauczyciel historii:

  • mgr Ewa Górnowicz – Franczak

Nauczyciel biblioteki:

  • mgr Małgorzata Grajewska

Nauczyciele matematyki:

  • mgr Marlena Walerowska
  • mgr Magdalena Marszał
  • mgr Katarzyna Pora
  • mgr Michał Arczyński

Nauczyciel fizyki i chemii:

  • mgr Małgorzata Pińska

Nauczyciele biologii i przyrody:

  • mgr Jolanta Bochniak
  • mgr Jolanta Łoś

Nauczyciel geografii:

  • mgr Jolanta Ornatowska

Nauczyciele zajęć komputerowych i informatyki:

  • mgr Elżbieta Jankowska
  • mgr Patrycja Walentow
  • mgr Michał Arczyński
  • mgr Michał Czajkowski

Nauczyciele techniki i zajęć technicznych:

  • mgr Izabela Przymus
  • mgr Marcin Łatka

Nauczyciele wychowania fizycznego:

  • mgr Klaudia Ozturk
  • mgr Katarzyna Zielińska
  • mgr Anna Bartkowiak
  • mgr Aleksandra Kempińska
  • mgr Barbara Wentowska
  • mgr Marcin Łatka

Nauczyciele religii:

  • mgr Mirosława Kobus
  • mgr Elżbieta Nowakowska
  • mgr Mirosław Barczewski

Nauczyciele WDŻ:

  • mgr Magdalena Mikołajczak
  • mgr Joanna Gulczyńska – Kinstler
  • mgr Alina Kromrych
  • mgr Barbara Wentowska

Nauczyciele muzyki:

  • mgr Aleksandra Jaracz
  • mgr Sławomir Przybysz

Nauczyciel plastyki i zajęć artystycznych:

  • mgr Izabela Przymus

Logopeda:

  • mgr Alina Kromrych

Pedagog:

  • mgr Iwona Wasilewska

Psycholog:

  • mgr Klaudia Trzaska

Rewalidacja:

  • mgr Mirosława Swiniarska
  • mgr Alina Kromrych
  • mgr Barbara Juraszewska

Doradztwo zawodowe:

  • mgr Joanna Pieczka

Edukacja do bezpieczeństwa:

  • mgr Marcin Łatka